Zoeken:

Máxima vult schoenendoos

Het was donderdag een spannende dag voor de leerlingen van de Bavinckschool in Den Haag. Vroeg in de ochtend kregen zij bezoek van niemand minder dan Prinses Máxima! Zij gaf op hun school het startsein voor de actie Schoenmaatjes van Edukans. - Door Anneke Ruys
Bij de actie Schoenmaatjes vullen kinderen in Nederland een schoenendoos met speelgoed en schoolspullen voor kinderen in ontwikkelingslanden. Edukans zorgt elk jaar dat de schoenendozen bij de kinderen in ontwikkelingslanden terechtkomen. Anne (9 jaar) en Stein (12 jaar) gingen onlangs mee naar Kenia om daar duizenden schoenendozen van de actie van vorig jaar uit te delen in de sloppenwijken van Nairobi. Nu mochten ze samen met prinses Máxima persoonlijk een nieuwe schoenendoos vullen. Daarna ging Máxima met de kinderen op de foto.

De kinderen van de Bavinckschool hadden nog meer geluk. Ze zagen niet alleen prinses Máxima in het echt, maar ook nog Nick & Simon. Zij zijn ambassadeurs van Edukans. De twee zongen hun nieuwste hit ‘Een Nieuwe Dag'.

Kijk mee met de foto's!

 

Reacties

2010-09-18 12:29:00 door karijn
leuk ik wou dat ze bij mij was

 

2010-09-18 12:26:00 door rokaiim
leuk ik wou dat ze bij ons kwam

 

Geef je reactie

Let op: Reacties met onbehoorlijke taal of waarin e-mailadressen, telefoonnummers en adressen staan worden verwijderd.

Naam:
E-mail:
(Het e-mail adres wordt niet getoond bij je reactie op de website)
Reactie:



Prinses Máxima en Stein stoppen spullen in een schoenendoos | Foto Anneke Ruys

Máxima poseert met Anne en Stein | Foto Anneke Ruys

Nick & Simon zingen hun nieuwste hit | Foto Anneke Ruys

advertentie


MEER NIEUWS

03|02 Mannenken Pis pist niet meer
lees meer »


02|02 Wat vind jij van verplichte fietshelmen?
lees meer »


01|02 Oma speelt op DS
lees meer »


31|01 Groningen kan als eerste schaatsen
lees meer »


30|01 Jongen met kattenogen
lees meer »