
Allereerste drone-race tussen basisscholen in Nederland
Het besturen van een drone is al bijzonder. Laat staan als je mee mag doen met een echte drone-race.
De afgelopen weken hebben verschillende groepen 8 zich voorbereid op een dus wel heel bijzondere race, namelijk de allereerste drone-race tussen basisscholen in Nederland.
Ruim honderd leerlingen in het dorpje Goirle (vlakbij Tilburg) deden afgelopen dinsdag mee aan de allereerste drone-race tussen basisscholen in Nederland. Ze hadden zich goed voorbereid en hebben van tevoren geoefend met vliegen en het bouwen van hindernissen. Jelmer Boon, Nederlands kampioen Drone-racen, was in Goirle om te zien hoe goed de kinderen een drone konden besturen.
Altijd op de hoogte blijven van nieuws dat voor kinderen interessant is? Volg ons via Facebook of WhatsApp of neem een proefabonnement op de Kidsweekkrant!
Wat vind jij? Laat je reactie achter
Let op:
Plaats een scoop