Brandweerman haalt kat én jongen uit de boom
Een katten-reddingsactie in Amsterdam liep iets minder heldhaftig af dan gepland. De jongen die in een boom was geklommen om een kat te redden, moest uiteindelijk zelf gered worden.
De tiener was de boom ingeklommen omdat de kat vanaf vier meter hoog niet meer naar beneden durfde. Toen de jongen op een dunne tak stond die bijna leek te breken, stopte hij zijn reddingspoging.
Om de kat én de jongen allebei veilig naar beneden te krijgen werd de brandweer gebeld door mensen die het zagen gebeuren.
Ladderwagen
Met een ladderwagen werd eerst de jongen veilig op de grond gezet. Daarna haalde de brandweer ook de kat naar beneden. Die ging er na de reddingsactie gauw vandoor. Hopelijk niet om ergens anders in een hoge boom te klimmen..
#Brandweer redt #kat en omstander uit #boom. #Bessenpad #Amsterdam noord. Een poesje dat waarschijnlijk zijn moeder kwijt was klom in een boom en zat op zo'n 4m hoog. De brandweer met een ladderwagen bracht uitkomt en brachten de twee veilig op de grond. @BrandweerAA @BrandAdam pic.twitter.com/OxA33Xbik7
— Martin Damen (@martindamen58) May 12, 2019
Anderen lazen ook: Kat reis per ongeluk mee met vissers.
Altijd op de hoogte blijven van nieuwtjes die voor kinderen interessant zijn? Volg ons via Facebook, Instagram of WhatsApp of neem een proefabonnement op de krant!