Jonge heldinnen redden gewonde man uit sloot
Op weg naar handbal zagen Djeda (11) en Demi (14) een meisje bij een sloot staan. In het water lag een gewonde man. De meisjes schakelden hulp in en zijn nu de heldinnen van Vlaardingen.
Margaret (10) zag de bloedende man als eerste. ‘Ik dacht: waarom ligt hij daar?’, vertelt ze aan het AD. Ze stopte, maar kon hem niet alleen uit de sloot halen. De zusjes Djeda en Demi probeerden te helpen, maar ook met z’n drieën lukte het niet. Ze belden 112 en riepen voorbijgangers op om te stoppen.
Van de fiets gevallen
Uiteindelijk lukte het twee automobilisten om de gewonde man uit het water te halen. Volgens de politie was de man zijn evenwicht verloren tijdens het fietsen en daardoor in de sloot gevallen. Hij is behandeld in het ziekenhuis, maar is nu weer thuis.
Heldinnen van Vlaardingen
De meisjes zijn nu de heldinnen van Vlaardingen. Ze hebben cadeaubonnen gekregen van de man die ze gered hebben en de gemeente, kregen een oorkonde van de burgemeester en een bosje bloemen van de politie. Zelf vinden ze het niet zo bijzonder wat ze hebben gedaan. ‘We wilden hem graag helpen en voorkomen dat iets ergs zou gebeuren’, zegt Djeda.
Vond je dit interessant? Lees dan ook eens: Zieke kinderen worden superhelden of Bana (8) uitgeroepen tot internetheld.
Altijd op de hoogte blijven van tips die voor kinderen interessant zijn? Volg ons via Facebook of WhatsApp of neem een proefabonnement op de krant!
Reacties
Ik vind het heel bijzonder wat ze hebben gedaan
heel goed van jullie
JA HEEL GOED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ik zou het zelf ook doen dus waarom worden zij er zo voor beloond?
Wat vind jij? Laat je reactie achter
Let op: