Beeld facebook

Lachende lama blokkeert politie

DEEL DIT ARTIKEL Facebook
Nathalie Strijker
Nathalie
Strijker

Twee agenten uit Australië waren onderweg naar een verdachte toen ze onderweg ineens werden tegengehouden. Midden op de weg stond een alpaca.

Het dier rende eerst een tijdje mee langs de auto en ging toen breed lachend voor de politieauto staan.

Slappe lach


De agenten kregen de slappe lach van het dier. Uiteindelijk stapten ze toch maar uit de auto. Niet om de alpaca te bekeuren maar om een grappige foto te maken.

De agent die de slappe lach kreeg maakte dit filmpje:

Anderen lazen ook:  Lama ontsnapt uit circus.

Altijd op de hoogte blijven van nieuwtjes die voor kinderen interessant zijn? Volg ons via Facebook, Instagram of WhatsApp of neem een proefabonnement op de krant!

DEEL DIT ARTIKEL Facebook

Reacties

Wat vind jij? Laat je reactie achter

Hallo!

Let op:

Je reactie wordt door de redactie eerst gelezen. Reacties met onbehoorlijke taal of waarin e-mailadressen, telefoonnummers en adressen staan worden verwijderd.

Comment

  • Toegelaten HTML-tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • E-mail- en internetadressen worden automatisch aanklikbaar.
  • Textual smiley will be replaced with graphical ones.

Plain text

  • Geen HTML toegestaan.
  • E-mail- en internetadressen worden automatisch aanklikbaar.
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.

Plaats een scoop

vraagtzichaf blij duimomlaag juichen duimomhoog rentweg oeps