
Man rijdt in Volkmarsen in op carnavalsoptocht
In het Duitse stadje Volkmarsen is een auto op een carnavalsoptocht in gereden. Volgens Duitse media raakten zeker vijftien mensen gewond, waaronder ook kinderen. De automobilist is gearresteerd.
Hoe de gewonden eraan toe zijn is (nog) niet duidelijk. Of het gaat om een ongeluk of een aanslag is ook nog niet bekend. Volgens een ooggetuige zou de man hard hebben gereden en langs een afzetting in de richting van de optocht zijn gegaan.
Over het motief van de bestuurder is nog niets bekend. De politie gaat onderzoeken of er opzet in het spel was.
Deelstaat Hessen
De Duitse stad Volkmarsen ligt in de Duitse deelstaat Hessen en heeft ruim zevenduizend inwoners. Vandaag kwamen de mensen er bij elkaar voor de Rosenmontagszug, dat is de plaatselijke carnavalsoptocht.
Anderen lazen ook: Wat doe je als je schrikt van naar nieuws?
Altijd op de hoogte blijven van nieuwtjes die voor kinderen interessant zijn? Volg ons via Facebook, Instagram of WhatsApp of neem een proefabonnement op de krant!
Wat vind jij? Laat je reactie achter
Let op:
Plaats een scoop