
Plassenstampers gezocht voor NK
Vind jij het niet erg om een beetje vies te worden? En stamp jij altijd het hardst in de plassen als het heeft geregend? Dan is het NK Plassen Stampen misschien iets voor jou!
Wanneer het heeft geregend is er niets leuker dan in een plas springen, toch? Staatsbosbeheer organiseert daarom een NK Plassen Stampen. Kinderen kunnen daar alleen of met een groepje aan meedoen.
Boswachters
Een jury van zes boswachters bekijkt de filmpjes en beslist wie de winnaars worden. Ze kijken onder andere naar enthousiasme, moddergehalte, stamp- en springskills en de hoogte van het opspattende water. De winnaar mag op excursie met een boswachter.
Wil je meedoen? Vanaf nu tot en met woensdag 8 december kun je je mooiste stamp-video opsturen naar Staatsbosbeheer. Hoe je dat kunt doen lees je hier.
Anderen lazen ook: Staatsbosbeheer interviewt dieren.
Altijd op de hoogte blijven van nieuwtjes die voor kinderen interessant zijn? Volg ons via Facebook, Instagram of WhatsApp of neem een proefabonnement op de krant!