
Verdriet na schietpartij op Amerikaanse school
Verdrietig nieuws uit de Amerikaanse staat Florida. Daar vielen 17 doden bij een schietpartij op een middelbare school.
Een jongen van 19 kwam de school in en begon te schieten. Gelukkig konden de meeste leerlingen veilig wegkomen. Sommige leerlingen verborgen zich tijdens de schietpartij in klaslokalen. Anderen konden op tijd naar buiten rennen.
De schutter is door de politie gearresteerd. Hij is 19 jaar en heeft zelf op de school gezeten. Vorig jaar werd hij voor straf van school gestuurd. Het is niet bekend of deze schietpartij daar mee te maken heeft. Oud-klasgenoten vertelden dat de jongen altijd al heel erg van wapens hield.
Wapens kopen
Het is dit jaar al de achttiende keer dat er in de Verenigde Staten een schietpartij was. In Amerika is het een stuk makkelijker om wapens te kopen dan in Nederland. De school had dezelfde dag nog geoefend wat kinderen moeten doen bij een schietpartij.
In Nederland is het een stuk moeilijker om een wapen te kopen. De kans dat hier op een school een schietpartij plaats zal vinden, is dus heel klein.
Vaders en moeders komen hun kinderen halen nadat ze het nieuws van de schietpartij gehoord hebben
Vond je dit interessant? Lees dan ook eens: Grote schietpartij in Las Vegas en Schietpartij op Amerikaanse school
Altijd op de hoogte blijven van nieuwtjes die voor kinderen interessant zijn? Volg ons via Facebook of WhatsApp of neem een proefabonnement op de krant!
Reacties
Zielig

Wat sneu voor de kinderen
wat erg!

di man is gek als dat in mijn school zou gebeuren dan zou ik niet meer naar school durven
Zielig voor de ouders van de kinderen

wat bezielt je om dat te doen?
Wat vind jij? Laat je reactie achter
Let op:
Plaats een scoop