
Viggo (13) speelt Kruimeltje: 'Ik heb paardrijlessen gehad'
Dikke kans dat je hem al kent uit boeken of van de film: de kleine Rotterdamse boef Kruimeltje. Na twintig jaar krijgt de film een vervolg.
In de film heeft Kruimeltje zijn ouders gevonden en wat blijkt? Die zijn stinkend rijk! Kidsweek kreeg een kijkje achter de schermen tijdens de filmopnames en sprak met hoofdrolspeler Viggo (13).
Viggo, wie is Kruimeltje eigenlijk?
‘Kruimeltje is een heel ondeugende jongen. Hij leefde vroeger op de straat, maar nu woont hij bij zijn ouders in een mooi huis. Kruimeltje doet wat hij denkt dat goed is en zegt altijd wat hij ervan vindt.'
Wat was tot nu toe het leukst om te doen?
‘Ik vond vandaag heel leuk om die markt kapot te maken. Ik moest ook deze week over een dak rennen én paardrijden. Speciaal voor de film heb ik paardrijlessen gekregen, want ik had nog nooit op een paard gezeten. Dat was dus iets nieuws en héél leuk!’
Wat was de grootste blunder op de set?
‘Eén van de ontvoerders probeerde in een scène heel stoer te doen. Hij had mij vastgemaakt aan een stoel en probeerde toen met een mes een trucje te doen. Hij liet het mes vallen en dat zag er zo grappig uit, dat ze dat uiteindelijk in de film hebben gelaten.'
Anderen lazen ook: Achter de schermen bij... de opnames van Kruimeltje.
Altijd op de hoogte blijven van nieuwtjes die voor kinderen interessant zijn? Volg ons via Facebook, Instagram of WhatsApp of neem een proefabonnement op de krant!
Wat vind jij? Laat je reactie achter
Let op:
Plaats een scoop