
Vrouw broedt eendeneieren uit de supermarkt uit
Donzige eendenkuikens vind je in de supermarkt niet tussen de hagelslag en pindakaas. Maar het is een Britse vrouw wel gelukt om kuikentjes uit te broeden met eieren die ze in de supermarkt heeft gekocht.
Charli Lello uit Groot-Brittannië had op Facebook een filmpje gezien waarin iemand kwarteleieren uit de supermarkt liet uitkomen. Dat wilde zij ook. Dus kocht ze drie eendeneieren en plaatste die in een broedkast. Na een maand wachten hoorde Lello de eieren breken en kropen er drie eendenkuikentjes uit. Die noemde ze Beep, Peep en Meep.
Bijzonder
Eieren die in de supermarkt terechtkomen zijn normaal gesproken niet bevrucht. Daardoor kan er eigenlijk geen kuiken uit een supermarktei komen. Toch gebeurt het heel soms wel. Volgens de Britse supermarkt is het bij witte eenden bijvoorbeeld heel lastig om mannetjes en vrouwtjes uit elkaar te houden. Ook kan er wel eens een wilde mannetjeseend stiekem aan het flirten zijn geslagen op een boerderij vol vrouwtjeseenden. En voor je het weet, ligt er dan een bevrucht ei in de supermarkt. Dat kun je trouwens zonder problemen eten. Of uitbroeden dus...
Niet nog een keer
Lello liet aan de Britse pers weten dat ze het fantastisch vond om de eieren uit te broeden, maar dat ze het niet nog een keer gaat doen. Want de kleintjes hebben zo zonder moeder best veel zorg nodig.
Anderen lazen ook: Kunstenaar broedt eieren uit.
Altijd op de hoogte blijven van nieuwtjes die voor kinderen interessant zijn? Volg ons via Facebook, Instagram of WhatsApp of neem een proefabonnement op de krant!
Reacties
IK vind dat zij heel veel geluk heeft, maar ik gun het haar ook wel, omdat ze nu dan ook een maatje heeft.
Als ik ook een kuikentje heb zien uitbroeden uit zo'n eitjes bakje dan zou ik dat kuikentje ook heel graag willen houden. Groetjes kees en nog een fijne dag.
Beetje raar. Maarre.....Goed idee! Waar koop je die eieren. Nee joh, grapje. Héél raar. Beep, Peep en Meep...........Ik kan er wel aan wennen!

hoe dan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
watttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!
wat hoe kan dat echt ik werd helemaal gek en ik hou van jullie nieuws kidsweek
hoi.
Heb t zelf ook gedaan maar dan met kwartel eieren van de ah zijn nu volwassen kwarteltjes s
Wat vind jij? Laat je reactie achter
Let op:
Plaats een scoop