
Zangeres Amira (13) mag niet genoeg werken en verhuist
Operaster Amira Willighagen (13) uit Nijmegen verhuist met haar moeder en broer naar Zuid-Afrika. Dat doen ze omdat ze de regels voor optredens hier veel te streng vinden.
In Nederland mag een kind tien dagen per jaar werken of optreden. Volgens de moeder van Amira is dat veel te weinig voor haar. In Zuid-Afrika, waar de moeder zelf is geboren, zijn de regels veel soepeler.
In 2013 won Amira Willighagen Holland's Got Talent. Ze was toen 9 jaar en de jury wist niet wat ze hoorde toen ze begon te zingen. Dat klonk toen zo:
Amira vliegt nu de wereld over en treedt nog steeds op. Ook In Zuid-Afrika is ze erg bekend. Ze werkt daar op het moment aan haar derde album.
Wat vind jij? Is het verstandig dat Amira naar Zuid-Afrika verhuist?
Vond je dit interessant? Lees dan ook eens: Schaakles van zanger Nick of Hele wereld wild over superzangeres Elha (12).
Altijd op de hoogte blijven van tips die voor kinderen interessant zijn? Volg ons via Facebook of WhatsApp of neem een proefabonnement op de krant.
Reacties
wauw ze kan echt mooi zingen dit is echt bijzonder en dan is ze nog maar 13!
Ik begrijp de keus helemaal. ik ben voor het beschermen van kinderen tegen uitbuiting ed, maar wanneer ik Robert ten brink bij HGT 2014 op het podium hoor zeggen ,;ik mag de naam van de winnares van vorig jaar niet noemen want dat ziet de inspectie als een dag werk, kijk dan slaan ze door,en in plaats van beschermen wordt het beschadigen en remmen van de ontwikkeling van het kind.
Wat vind jij? Laat je reactie achter
Let op:
Plaats een scoop