
Spookstad verkocht op vrijdag de 13e
Cerro Gordo in Amerika is een echte spookstad. Er woont al jaren bijna niemand meer. Op vrijdag de dertiende kochten twee mannen het voor 1,2 miljoen euro.
Cerro Gordo betekent dikke heuvel in het Spaans. De spookstad ligt in de bergen in Californië. De naam ontstond in de negentiende eeuw. Toen zochten veel Mexicanen in dit gebied naar zilver. In die tijd stond hier de belangrijkste zilvermijn van Californië. Nu staan er 22 lege gebouwen. Alleen de oude eigenaar woont er nog. Die geeft er rondleidingen.
Spookstad opknappen
De nieuwe eigenaren gaan de verlaten huizen opknappen. Het hotel gaat weer open en er komt een uitkijkpunt. Het gebouw waar de mijnwerkers sliepen wordt een muziekstudio. Het stadje wordt daarna gebruikt voor weekendjes weg, festivals, fotosessies en als plek waar schrijvers rustig kunnen werken.
Foto: David Lofink/Flickr CC BY 2.0
Anderen lazen ook: Ieks, enge clowns gespot!
Altijd op de hoogte blijven van nieuwtjes die voor kinderen interessant zijn? Volg ons via Facebook of WhatsApp of neem een proefabonnement op de krant!
Reacties
Brrrrrrŕr! Ik ga nooit op vakantie in dat hotel!
Ik ga er nooit heen maar ook meschien wel want ik wil wel weten hoe het eruit ziet

Leuk idee
echt heel cool mischien is jason frees er

*kip*
heel erg cool mischien is jason frees er wel

cool maar als jason frees er is echt cool
lol lol lol lol lol lol #crepy
11
Wat vind jij? Laat je reactie achter
Let op: